יום רביעי, 11 במאי 2016

ביקורת על לה לה לופסי גירלסביקורת על לה לה לופסי גירלס


לה לה לופסי גירלס הינו אחד מקווי הצעצועים לבנות הפופולריים ביותר ב-6 שנים האחרונות, מדובר בקו של בובות פלסטיק בעלות מראה של בובת סמרטוט. אף פעם לא התעניינתי יותר מדי בקו הזה, אמנם אהבתי חלק מהעיצובים אך כצעצועים הם נראו לי גדולים מדי (33 ס"מ) ומסורבלים. בעקבות הצלחתו של הקו המקורי יצאו תת קוים שונים כחלק מהקו הראשי, כגון פונים מוזרים העשויים ממתקים שמזכירים לי את אדוונצ'ר טיים (אחלה סדרה, אך כמו סדרות רבות כיום, היא לא ידעה להסתיים בזמן:/), קו של מיני בובות בגודל 7 ס"מ, קו צ'יבי בסביבות 3 ס"מ כמדומני, קו של אחים קטנים בגודל 18 ס"מ ואחרון חביב הלוא הוא לה לה לופסי גירלס-קו בובות אופנה. אני אודה כי כשראיתי אותם לראשונה לא התלהבתי במיוחד, עדיין אספתי מונסטר היי ובזמנו יצא הקו "החיים בבית החלומות" (Life In The Dreamhouse) של ברבי ובוטל לאחר זמן קצר, אהה.. .פעם כשלברבי הייתה ארטיקולציה טרם הפכה לדבה סטטית בשם זעמן של הפמינסטיות (הרסתן את ברבי ואני אמשיך לרדת עליכן). כעת כשצומצמו עבורי האופציות לבובות אופנה באופן דרסטי בעקבות החלטתי להחרים את מטאל הפוליטיים, נתקלתי בהן במקרה שוב והפעם הן מצאו חן בעיני יותר מבפעם הקודמת^^. הבובה שבחרתי היא מיט'נס פלאף אנד סטף (Mittens Fluff n' Stuff).

הבה נתחיל בקופסא

הקופסא מסורבלת ומכילה יותר מדי פרטים, כשלעצמם נראים טוב. כמו כן איני אוהבת את הצורה של הקופסא, נראה לי שבכל זאת אשמור אותה מאחר וזו בובת הלה לה לופסי היחידה שלי. דבר נוסף, קיבלתי את הקופסא עם כתם של קפה בצד האחורי:/, קצת מגעיל אבל לא טראומטי. כמו תמיד היה עונש להוציא את בובת האופנה מהקופסא, אם כי נדמה לי שמדובר באחת הפתיחות היותר גרועות שנתקלתי בהן, לפחות לא היה פעם חוט פלסטיק ארור בקרקפת של הבובהD:!


פתק הגרלה


למיטב ידיעתי, מקבלים את הפתק הזה לעיתים קרובות עם צעצועים של MGA  (בעיקר ידועה כחברה שמייצרת את בראץ), מדובר במשוב על הצעצוע ששליחתו מאפשרת להשתתף בהגרלה ולזכות בצעצועD:! מצוין שם כי כל חודש הם עושים הגרלה*-*! זה ממש מגניב, הלוואי ועוד חברות היו עושות את זה. דווקא השתשעתי עם הרעיון לשלוח את המכתב הזה, אך זה בעיקר מיועד לילדים (יש אופציה לסמן כי קנית את הצעצוע עבור עצמך וכי אתה משמש כאפוטרופוס...עבור עצמך:/) וזה בעייתי לשלוח את זה בזמן לארה"ב, יתר על כן אין מספיק צעצועים של החברה שמעניינים אותי:[.

דף הוראות/ קטלוג
בדף ההוראות מצוין הסבר לגימיק שינוי צבע שיער, המסרק הייחודי לבובה וסיכה לילדות עצמן. אני מרגישה כי הדף הזה מיותר ומהווה בזבוז של עצים, אפשר היה להשתמש בפתק הוראות הרבה יותר קטן ומינימלי. שלא לדבר על כך שמדובר בקטלוג הצעצועים הכי עצוב שראיתי:(. ממתי קטלוג צעצועים הוא באפור לבן?! זה כמו אנטיתזה לצעצועים, זה לא גורם לי להתעניין במיל בצעצוע נוסף מהקו>_>.
וכעת לבובה עצמה^^


היא ממש חמודה בדרכה הייחודית והמוזרה^^, כך הבובה הגיעה מהקופסא. בדומה לדמות המקורית עליה היא מבוססת (מהקו הראשי), גם לה יש עיני כפתור שחורות, לחיים סמוקות ושיער מפלסטיק, אם כי משילוב של פלסטיק קשיח וגמיש. ללה לה לופסי גירלס יש יותר מראה של נערות עם גוף מאורך ובמקום החיוך הקריפי במקצת שעשוי כביכול מחוט תפירה, יש לה שפתיים הנראות כמו מקור קרטוני של ברווז^^. יש שיאמרו כי עיני כפתור אף הן נראות קריפיות (האחות החורגת של קורלייןP:?), לעניות דעתי הן עדיין חמודות למדי (בצבע שחור, עליי להודות כי בצבעים אחרים זה נראה מוזר) ומעניינות. בדומה לקונספט של הבובות המקוריות לפיהן מדובר בבובות סמרטוט שקמו לחיים עם התפירה האחרונה (הן לא קמו לחיים, הן הפכו לפלסטיק  -_-, אולי זה יותר כמו פינוקיו בשלב ביניים לפני שהפך לילד אמיתי:/?), כך גם מיטנס הנוכחית, היא עשויה מצעיף של אסיקומאי (או אינואיט בגרסה המעודכנת). זה לא מרושע שהיא עשויה מהבגדים המועטים שמפרידים בין חיים למוות עבור האסקימואי0_0?! טוב, אני מניחה שילדות קטנות ימצאו את זה כחמוד ורק אני בתור מבוגרת עם חשיבה מורבידית מוצאת את זה כמטריד (כמובן שהבובה שלי לא מרושעת><!).  עליי לציין כי איני מחבבת את השם מיטנס אנ' פלאף (מיטנס זה שם שנותנים לחתול:/) ולכן החלטתי לשנות את שמה ללוּמִי, שזה שלג בפינית^^. בחרתי דווקא את לומי מאחר והבובה שלה הייתה היחידה ללא גרביים מפוסלות או גרביונים צבועים><! יתר על כן, איך אפשר שלא לאהוב את הכובע דמוי דוב הקוטב הצמרירי*-*?! אני בהחלט קצת מבואסת שלא נתנו לה גרביונים אמיתיים/טייטס, היא לבושה יותר לחורף באילת מאשר באנטרטיקה:/, לפחות אין לה רגליים צבועות>_>.

אביזריםקיבלתי כמות נאותה של  אביזרים, אך אין הם בהכרח טובים. האביזר הכי מוצלח ללא ספק הוא צמד הסיכות ומנגד  הכי גרוע זה סיכת השיער הענקית...שאינה מיועדת לבובה:[ , ולכן היא נמצאת הרחק משאר האביזרים. אני מרגישה שהיה ניתן לקבל דברים הרבה יותר טובים עם כמות הפלסטיק הזו, בנקל כמות הפלסטיק המשמשת לסיכה יכלה לשמש עבור צמד נעליים. כעת אפרט וארחיב על כל אביזרהמסרק

העיצוב שלו נחמד, לא משהו מדהים. הוא גדול למדי ביחס לכמות ה"שיער" של הבובה, אך מאחר ואין לה שיער רגיל, עיצבו את המסרק בהתאם כך שלא ייהרס השיער מפלסטיק. איני מתכוונת להתיר את הצמות של הבובה שלי ( השיער שלה סתם ייראה יותר מדי מרווח ואני בספק אם אי פעם אצליח להחזיר אותו לצורתו המקורית), כך שהמסרק לא שימושי במיוחד בשבילי,  אמנם אני אודה כי זה נחמד לפעם לסרק את הקצוות בקושיP:.

חיית המחמד


בדומה למונסטר היי גם לדמויות בלה לה לופסי יש חיות מחמד, אך בניגוד אליהם הן הרבה יותר גדולות ומינימליסטיות בפיסול. במקור לא חיבבתי כלל וכלל את התוספת הזו, אך כשהצעצוע הגיע לידיי הוא נראה נחמד יותר על אף היותו גוש פלסטיק חלול. יש לי כ-שלושה תלונות עיקריות על הפסלון הזה (מלבד היותו חלול וגדול מדי לפסלון) ; 1. הוא לא דומה לדוב קוטב! בתור מישהי שאוהבת דובי קוטב בשל היותם יצורים חמודים ופרוותים שלאחר מכן גדלים להיות טורפים רצחניים ופרוותים, זה מרגיז אותי הנטייה של אנשים לעשות גרסאות קרטוניות לדובי קוטב שהינם זהות בדיוק לאלו של דוב רגיל. לדובי קוטב אין פרצוף פחוס ומכוער, יש להם פרצוף מאורך ורחב שמזכיר כלבים, כן זה יותר מאתגר לתת לזה מראה חמוד אבל אין זה אומר שאין טעם לנסות 2. יש לו צעיף-_-...לדוב קוטב שנקרא כך בשל יכלותו לשרוד בקוטב! למה לעזאזאל הוא צריך צעיף? לא הספיק להם הצעיף הראשון שהם גנבו מהאקסימואים? 3. איפה הרגליים שלו0_0? האם קרתה לו תאונה או שהם התמזגו. למרות התלונות הרבות, אני אכן חושבת שהוא חמוד במידה מסוימת, אילו היה חצי מהגודל הוא היה נהדר.


הנה תמונה של לומי לצד חיית המחמד שלה. החלטתי להשתמש במכנסי פיג'מה שלה כחלק מתהלבושת הרגילה, כדי שהיא לא תתקררP:.נ.ב. לקראת סוף צילומי הביקורת, שמתי לב שירד לו צבע, בקושי הפלתי אותו פעמיים-שלושה וכבר ניתן לראות קוים שחורים וגם נקודה ורודה.


הסיכות
אני אוהבת את הסיכות, יש להן עיצוב מעניין שתואם את הקונספט של הקו; כדור צמר במרכז פתית שלג. יש להן פתיחה וסגירה קלות מאוד ואין סימני לחץ על הפלסטיק^^, הן יישארו באופן קבוע על הבובה(:.  לדעתי היה אפשר לעשות פתיתי שלג משני הצדדים וליצור מראה מהודר יותר לחיבורים, אבל גם במצב הנוכחי הם נראים מעולה.סיכה... לבני אנושP:
אף פעם לא התלהבתי מהגימיק הזה שמכרו בובת אופנה עם "דבר בשבילך", גם בתור ילדה קטנה. אני קונה בובה כי אני רוצה לקנות אותה ולא כי היא מגיעה עם "משהו עבורי", בשביל לקנות "משהו עבורי" אני קונה אותו בנפרד-_-. כפי שציינתי לעיל' הייתי מעדיפה עשרות מונים עוד אביזר לבובה במקום גוש הפלסטיק הזה. מכל ה"דברים בשבילך" הכי פחות נורא זה טבעת; זה קטן, זה חמוד ולא מבזבז יותר מדי פלסטיק, דווקא זה יכל להיות נחמד מעין טבעת עם פתיתי שלג מבחינת עיצוב. אבל אם כבר הם עושים סיכה ענקית למה שהיא לא תהיה גרסה גדולה יותר של הסיכות עבור הבובה?! אני מתארת לעצמי שזה כיף בתור ילדה קטנה לחלוק אביזרים זהים עם בובות שלך. עוד דוגמא נפלאה לסדר עדיפויות תמוה של חברות צעצועים. דרך אגב, סתם ניסיתי בבית את הסיכה לראות אם היא כואבת כפי שהיא נראית, אני יכולה לומר לשמחתכם ולשמחתי הרבה שלאP:. הסיכה הייתה מחוברת לחלק העליון החיצוני של הקופסא עם סרט קשור ודבוק בצורה מגעילה.בגדים

הבגדים איכותיים ותפורים היטב, הם עשויים מבדים נעימים למגע^^.  הם אף יותר איכותיים מהבגדים של בובות האופנה ממטאל, הם יותר נעימים ולא דקיקים כמו של מונסטר היי, ברבי וכו'. הפעם לא מפריע לי שיש סקוץ' בבגדים מפני שהשיער של הבובה עשוי מגומי כך שהוא לא נדבקD:. קצת מבאס שהחולצה והמעיל לא נפרדים, אני מתקשה לחשוב על בובות כיום שיש להן ז'קטים נפרדים:/.
יוצאים קצת קצוות של חוטים מהמעיל, אך זה סביר ולא מפריע במיוחד.


הכובע*-*!


ללא ספק, פריט הלבוש האהוב העליי מכל מה שקיבלתי^^. הוא כזה פלאפי וחמוד*-*! כפי שאתם שמים לב, ה"אוזניים" של הכובע דמוי דוב הקוטב אינן סימטריות ולאחת מהן יש חוט שתפור מחוץ ל"תחום", זה פרטים מינוריים שרק בעלי עין נץ ישימו לב אליהם והם לא באמת מפריעים. הכובע היה תפור בחוט לצמות של הבובה, כמובן גזרתי אותו ללא הרהורים נוספים^^. זה כל כך כיף שאין שום חוטים או תילי פלסטיק שמחוברים לשיער של הבובה שלי, נדמה לי כי עד שנות האלפיים המאוחרות לא היה את את התועבה הזאת:[. מישהו צריך לחזור אחורה בזמן ולעצור את האידיוט שהתחיל את הטרנד המעצבן הזה><!חשבתי לנסות את הכובע של לומי על בובות אחרות בעלות ראש גדול וכפי שציפיתי זה בהחלט נראה מחמיא^^. הכובע מתאים למונסטר היי, אוור אפטר היי ובמידה מסוימת לבראץ (קצת קטן עליהן). תמונה זו הייתה להדגמה בלבד והכובע יישאר אצל לומי כמלכתחילה שהרי זה הכובע שלה!
סט פיג'מה(:

הסט בדומה לבגדים הראשונים גם כן איכותי, תפור היטב ונעים למגע. אני אוהבת את התמונה של דוב הקוטב בחזית החולצה והכיתובת "בררר!" על החולצה והמכנסיים^^. חבל שלא הוסיפו לבובה כיסוי לעיניים ואולי היו עושים זוג נעלי בית במקום הסיכה המטופשת><!


החולצה נראית מעולה על הבובה לעומת זאת המכנס נראה לא תואם במיוחד בשל מבנה הגוף המוזר של הבובה (אשר תראו בהמשך). אם החולצה הייתה יותר כמו טוניקה, לא היה ניתן לשים לב לכך, למעשה אולי היה ניתן לעשות פיג'מה משמלה קצרה ולהשתמש בשאר הבד בתור טייטס לתלבושת הרגילה... ובמחשבה שנייה לאור הניסיון בהלבשת המכנסיים, אולי זה יהיה בלתי אפשרי0_0. בהתחלה מאוד התקשיתי להוריד ולהלביש את המכנסיים והמעיל, במיוחד המכנסיים, לקח זמן רב עד שהוא התמתח. אני מתארת לעצמי כמה זה מתסכל בתור ילדה קטנה, תבינו כפות הרגליים גדולות יותר מהאגן והן עשויות מפלסטיק חלקלק!

הנעליים
הנעליים שלה חמודות ומינימלסטיות מבחינת צביעה ופרטים (לא כולל את המרקם המפורט בפיסול של הפונפונים ומחממי הרגליים), הן קלות להסרה ונעילה ועשויות מפלסטיק רך קמעה, יותר מכל הן מאפשרות לה לעמוד! זה לא דבר שגרתי במונחים של בובות אופנה, הרבה בובות וביניהן הדוגמא הידועה מכל ברבי, לא מצליחות לעמוד אפילו דקה. זה מגניב שהיא לא צריכה מעמד, לעניות דעתי, זה צריך להיות סטנדרט ברור מאליו בצעצועי פלייליין. אני אוהבת את הלבבות על הסוליות שלה^^, הן מציינות אם הנעל ימין/שמאל בהתאם. ללה לה לופסי גירלס אין ממש כפות רגליים כך שניתן להבין למה המיקום של הנעל מצוין על הסוליות.  אני דווקא מצליחה להבין ללא הסימנים בשל המבנה הברור של הסוליות שנוטה כלפי כיוון מסוים כמו נעל רגילה, נראה לי שזה מקרה יוצא מן הכלל בקו.
אפשר גם לשים את הנעליים הפוכותP:, כל עוד לא מסתכלים על הסוליות מתחת אין דבר שמסגיר זאת מלבד הפונפונים.
גימיק שינוי צבע שיערD:

אוי, אני חולה על הגימיק של שינוי צבע בעזרת מים חמים/קרים בצעצועיםD:! כמה זמן עבר מאז שנתקלתי בצעצוע כזה או רציתי צעצוע עם הגימיק הזה. הדבר הראשון שעשיתי ברגע שששחרתי אותה מהקופסא היה לבדוק את שינוי הצבע, שמתי את הצמות שלה בקערה עם מים קרים וקרח. הגימיק עובד מעולה, אבל לצערי הרב הצבע שלה נשאר בקושי לכמה דקות:(. אם אני לא טועה יש גרסא טובה יותר של הגימיק בה שמים צעצועים במים פושרים רגילים והצבע שמשתנה נשאר כל עוד לא משנים אותו שוב בעזרת מים. בכל מקרה הגימיקים האלה לא שורדים לזמן רב, דווקא הייתי רוצה שהגימיק ייתקלקל בצורה שהצבע הסגול יישאר קבוע!
הגוף של לומי

ללומי יש גוף מאוד קרטוני ומוזר בהשוואה לבובת אופנה טיפוסית, היא נראית כאילו היא יצאה היישר מציור. פלג הגוף שלה בעל מראה מושלם של ביצה כמו האמפטי דאמפטי, בעוד שזה נראה משעשע ומעניין יש לזה גם חסרונות כמו אי יכולת ללבוש מכנסיים בצורה מחמיאה (אלא אם הם מתרחבים).


פרטים

אז קודם אתחיל עם הפרטים שאני פחות אוהבת בגוף שלה; חרוטה כתובת ענקית של זכויות יוצרים על יותר מחצי מהגב שלה! לא יכול לקצר אותה ולשים את זה על התחתונים? יש לה מעין שריטות/צבע לא אחיד של פלסטיק בירכיים ושריטה בבטן, גימור גרוע של פלסטיק לאורך הצוואר, הידיים, אחורי רגליים ובחיבורים. נראה לי שהפגמים האלה שייכים ספציפית לבובה שלי ואינם נפוצים (כן, יש גימור אחורי גרוע ברגליים, אבל לא כמו שלי). אני לא אוהבת את כף היד שלה, אני מבינה שהם ניסו לתת לה מראה של ליידי/אלגנטי עם ידי בובת גרב וזה פשוט נראה כמו תרבד:/. היה עדיף אם כפות הידיים שלה היו יוצאות בצורה ישרה מהקו של הזרוע.

הפרטים שכן מוצאים חן בעיני; טבור הבטן בצורת איקס^^, הלב בצד האחורי של התחתונים (מצוין שם תאריך יום ההולדת שלהP:, בכלל זו הבובה האופנה היחידה שאני חושבת כי תחתונים מפוסלים מתאימים לה ולא נראים מכוער) ויותר מכל יש לה רגלי פאוור פאף גירלס*-*! זה אחד הדברים הכי אהובים עליי בבובה הזאת, רגלי הפאוור פאף גירלס^^! מה שמזכיר לי את הפרק ההוא בו בנות הפאוור פאף גירלס הפכו לנערות ובניגוד לרוב הסדרות המצוירות עבור ילדים היום שבהן בני נוער הן גיבורים, פאוור פאף גירלס היוו ייצוג ריאלסטי לבני נוער; הן היו מגעילות ומעצבנותP:. אני מניחה שלומי נראית בסביבות גילאי 13-14 והיא חמודה בניגוד לנערות הפאוור פאף הגירלס.

מלתחה פוטניציאלית


לצערי הרב, לא מוכרים סטים נפרדים של בגדים עבור לה לה לופסי גירלס (מה זה הדבר הזה שקווי בובות האופנה היחידים עם סטים של בגדים באופן קבוע הוא ברבי ובראץ?! בשנות השמונים קווים חדשים שבקושי יצאו ולפוני קטן היו סטים של בגדים!). הייתם מצפים שעם הפרופורציות המשונות שלה אין סיכוי כי היא תוכל לשאול בגדים מבובות אחרות ובכן אתם טועים! ראיתי בביקורת מסוימת על אחת מבנות הלה הלה לופסי לובשת בגדים של לוטי ופינקי קופר^^. ובכן ניסתי להלביש  עליה את תלבושת ביה"ס של לוטי, זה קצת צמוד עליה ולא נסגר לגמרי, אבל זה סביר. וויתרתי על החלפת בגדים בינה לבין פינקי קופר כי לא רציתי שהבגדים שלהן ימתחו, כמו כן לא נתתי ללוטי ללבוש את הבגדים של לומי. כן, אין לי מספיק סימפתיה ללוטי:/, היא בובת האופנה הכי מאכזבת שהייתה לה עד כה ונקווה שכך המצב יישאר.


ארטיקולציה

ללומי יש ארטיקולציה לא רעה, יש לה חיבורים כדוריים בירכיים ובמרפקים, היא יכולה לעשות את שני סוגי השפגאטים (אם כי מרמה בשפגאט פנים ומסובבת את הרגליים לאחור, אבל היא כל כך קרטונית שלא שמים לב). התלונה העיקרית שלי על הארטיקולציה של היא אי היכולת לשבת כמו ליידי:(, ברגע שמזיזים את הרגליים שלה קדימה הן נוטות כלפי חוץ וכמה שניסיתי לשחק איתן, זה לא עזר. היא רק מסובבת את הראש ולא מעבר לזה, דווקא זה לא מפריע לי כמו שהייתי מצפה, לא יודעת למה, אולי זה הודות לקרטוניות. אם היו היו משפרים את הארטיקולציה של הראש והרגליים פלוס הפיכת הגפיים לגומי שמתקפל כמו בטי ספגטי, היא הייתה אדירהD:.


תמונות השוואהD:

 מימין לשמאל: לוטי, סיידר וודס מאוור אפטר היי, בראץ יסמין מטוקיו  אה גו גו, לומי והולט הייד ממונסטר היי
הבובה שלומי הכי מזכירה זאת בטי ספגטי(:, שתי בובות האופנה היחידות עם שיער מפוצל מפלסטיק ומראה קרטוני פשוט. בשל כבודה של בטי ספגטי החלטתי לצלם את תמונת השוואה שלה בנפרד משאר הבובות, מדובר באחת מבובות המק'דונלדס של בטי ספגטי שקיבלתי בילדותי (לכן יש לה שיער מחוטי בד ולא גומי), למעשה זאת חברה של בטי ספגטי.

לסיכום, אני מאוד מרוצה מלומי. מקבלים תמורה נאה למחיר, גם אם לא כל מה שמקבלים שווה. מדובר בבובת אופנה ייחודית, חמודה ופשוטה (במובן הטוב של המילה), לא אחת הבובות הכי מדהימות אבל מהווה תוספת מעניינת לאוסף ובעלת ערך משחק גבוה עבור ילדות. אם בא לכם משהו שונה ובמחיר סביר לכו עליה, אתם לא תתאכזבו. אני בעד גם שתנסו את הבובות אחרות אם לא מפריע לכם כמוני הגרביים המפוסלות, יש דמויות רבות וגם דמויות עם גימיקים ממש כיפיים (שבאים על חשבון ההבגדים מבד) שילדות קטנות יהנו מהם מאוד^^.


נ.ב. איני בטוחה אם הקו הזה התבטל או שהוא האט את הקצב כמו שאומרים, ההוצאות האחרונות הן של בובות פשוטות רק עם סט אחד של בגדים ומסרק. אני מקווה שהקו ימשיך, יש לו  עוד הרבה פוטנציאל לאן להתפתח בניגוד למונסטר היי שמיצה את עצמו. בעיקר אני רוצה שייצאו כמה גרסאות מיוחדות עם שיער צמר כמו שיצאו לקוים הראשיים.
Mittens Fluff  'n' Stuff from Lalaloopsy girls
חברה/ יצרן: MGA
שנה: 2014
מחיר: 66.50 ש"ח (16.69$), לא שילמתי על המשלוח; רציתי להזמין מאמזון צעצוע (לומי) יחד עם רולר לתפירה ושאלתי אותם אם עליי לשלם משלוח פעמיים מאחר ומדובר בשתי קטגוריות שונות של מוצרים, הם אמרו שלא ושאשלח להם את מספר ההזמנה כדי שיורידו לו את מחיר המשלוח הכפול. ובכן ההזמנה הייתה תקינה והם אמרו שבכל זאת יורידו לו את המשלוח כי זו שהתכתבתי איתה קודם הבטיחה שתעשה זאת. אני בחיים לא נתקלתי בשירות לקוחות כל כך מושלם   *-*! לו רק מדינת ישראל הייתה יותר קפיטליסטית>_>....

בונוס

לומי בסביבתה הטבעית, נהנית מהחורףD:.


השתמשתי בפלייסט מהילדות שלי^^, איני יודעת בדיוק מה המקור שלו אין עליו שום ציון. למרות זאת לא נראה לי שמדובר בחיקוי של משהו, הוא די איכותי. ייתכן שהוא היה שייך לחברת צעצועים מינורית. הפלייסט הגיע עם זוג פינגוונים וגור דוב קוטב (שאותו החלפתי עם חיית המחמד של לומיP:).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה